Krajowe i międzynarodowe sukcesy wnuków JAGI II

Początek roku i początek sezonu wystawowego. Wnuki Jagi a nawet jej prawnuk zaczęły sezon niezwykle dobrze. Cieszę się, że ich sukcesy mają też międzynarodowy wymiar. A więc po kolei:

1. FAGOT z Żubrowiska – syn Frygi i wnuk Jagi II – Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2013 – CACIB, BOB

2. HUMMER Zielona Brda – syn Furii i wnuk Jagi II – Krajowa Wystawa Bydgoszcz – Klasa pośrednia CWC, ZW

3. GANDALF ze Skolnitego – syn Flory (dla wtajemniczonych Borsuk) i wnuk JAGI II – Krajowa Wystawa Bydgoszcz (sobota i niedziela) 2 x Wybitnie Obiecujący Szczeniak

4. MARLEY ze Stipek – syn Figaro i wnuk JAGII II – Międzynarodowa Wystawa Brno/Czechy – CAC, CACIB, BOB

Trzeba też powiedzieć, że Marley ze Stipek to pies o wybitnych cechach użytkowych. Mając 1,5 roku uzyskał nominację na Memoriał im. Richarda Knolla a więc znalazł się w najściślejszej czołówce czeskich wyżłów. Do tej nominacji trzeba przebić się przez system eliminacji w których konieczne jest uzyskanie wysokiej punktacji i czołowych lokat również w konkursie wszechstronnym. Memoriał przeznaczony jest dla wyżłów wszystkich ras co znacznie zwiększa konkurencję. Marley jest sklasyfikowany obecnie na 7 miejscu na 43 konkurentów. Wielkie gratulacje, liczymy na sukcesy w finale.

5. Lembo Prout Rainer   (podaję pisownię łacińską) – syn Fiorda i oczywiście wnuk JAGI II – Klubowa Wystawa Rosyjskiego Klubu Wyżła w Sankt-Petersburgu/Rosja – CAC, BOB, Zwycięzca Klubu Rosji. Tym samym syn Fiorda powtórzył sukces swojego ojca z przed 2 lat. Wielkie gratulacje !!

Poniżej parę zdjęć otrzymanych od właściciela Fagota po jego sukcesie w Rzeszowie.

Rzeszów 2013 - Fagot z właścicielem przy ringu

Rzeszów 2013 – Fagot z właścicielem przy ringu

FAGOT Rzeszów 2013 CACIB, BOB

FAGOT Rzeszów 2013 CACIB, BOB

Karta oceny - FAGOT Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2013

Karta oceny – FAGOT Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2013