Klubowa Wystawa Wyżłów Wrocław 2013 r – sztafeta pokoleń

Tak się złożyło, że ze względów zawodowych nie mogłem pojechać do Wrocławia na wystawę klubową, no i oczywiście mocno tego żałuję. Na wrocławskim ringu stawały wnuki mojej Jagi – i to jak stawały! Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu Wyżła został GANDALF ze Skolnitego (syn Flory i Utza’a – mały „Borsuk” z czasów bardzo wczesnej młodości – znany czytelnikom tej strony) powtarzając sukces HUMMERA Zielona Brda (syna Furii i wnuka Jagi) z ubiegłorocznej wystawy klubowej w Rybniku. Na wrocławskiej wystawie starszy już HUMMER został Zwycięzcą Klubu Wyżła powtarzając z kolei zeszłoroczny sukces FIORDA CZARNY DWÓR ze Skolnitego. Jednym słowem dzieci i wnuki Jagi utrzymują już od 2 lat prymat na najważniejszej przecież wystawie wyżłów w Polsce. Gratuluję właścicielom i oczywiście bardzo się cieszę, że praca nie poszła na marne.

Oficjalne wyniki wystawy na stronie Klubu Wyżła w Polsce

To nie koniec dobrych wiadomości o psach ze Skolnitego;
– na krajowej wystawie w Częstochowie GABI ze Skolnitego, siostra mojej Gagi i oczywiście siostra Gandalfa, została Zwycięzcą Młodzieży
– na krajowej wystawie w Jarosławiu FAGOT z Żubrowiska, syn Frygi i wnuk Jagi, został Najlepszym Psem w Rasie
– na międzynarodowej wystawie w Opolu HUMMER Zielona Brda zwyciężył w swojej klasie uzyskując kolejne CWC oraz resCACIB w porównaniu.

Z ostatniej chwili:

– Okręgowa Wystawa Psów w Charkowie/Ukraina 10.05,2013 r.  –GAPA ze Skolnitego (to nie moja GAGA nazywana przeze mnie Gapa) – właściciel Aleksander Gapon, zwycięża swoją klasę, w porównaniu zostaje Zwycięzcą Młodzieży a potem wygrywa rasę, a więc uzyskuje BOB !!! Cieszę się bardzo i liczę na dalsze, równie udane występy na ringach. Z tego co wiem, suczka doskonale spisuje się też w polu.