Wielki sukces MARLEY’a ze Stipek – syn FIGARO CZARNY DWÓR ze Skolnitego i wnuk mojej Jagi zdobył CACT na Memoriale im. Richarda Knolla w Czechach

Knoll 2014 MARLEY ze Stipek, którego pokaz pracy mieliśmy okazję oglądać w czasie współorganizowanych przez Klub Wyżłów PZŁ field trialsów w Leżajsku, zdobył CACT w czasie Memoriału imienia Richarda Knolla w Czechach!!!

Trzeba parę słów powiedzieć o tym memoriale, który jest najważniejszym w Czechach konkursem wszechstronnym dla wyżłów. Startuje 20, tylko czeskich wyżłów, które o przywilej startu w imprezie ubiegają się we wcześniejszych eliminacjach. Sam start w Memoriale jest wielkim wyróżnieniem i tytułem do chwały, zarówno dla psa jak i przewodnika.

Przekazuję tą informację z tym większą przyjemnością, że MARLEY jest wnukiem mojej Jagi i synem FIGARO, o których wielokrotnie pisałem na stronie. Bardzo się cieszę i składam wielkie gratulacje Ludkowi Mullerowi, znakomitemu czeskiemu hodowcy, sędziemu i szkoleniowcowi, który przygotował tak młodego psa do najtrudniejszego konkursu w Czechach i skutecznie go w czasie zawodów prowadził. GRATULACJE!!!

FIGARO z Jankiem Bełzem i MARLEY z Ludkiem Mullerem

FIGARO z Jankiem Bełzem i MARLEY z Ludkiem Mullerem