Regionalny Field Trial Grodzisko Górne 18.04.2015 r. – GAGA ze Skolnitego (GAPA) dyplom I stopnia 8/10

Ze sporym opóźnieniem pokazuję wyniki mojej Gapy z Regionalnego FT w Grodzisku Górnym oraz obrazy z samej imprezy współorganizowanej przez Klub Wyżłów PZŁ. Tak się złożyło, że dopiero wczoraj dostałem dokumenty, które ze względów formalnych trzeba było uzupełnić.

Impreza bardzo udana, przeprowadzana w czasie niezłej pogody, w pięknym terenie, a do tego w terenie obfitującym w zwierzynę zarówno dziką jak i hodowlaną. Było wiele okazji do spotkania w łowisku bażanta, kuropatwy czy sarny a wychodząc w pole,już po zawodach, dałem Gapie okazję stójki do lisa czającego się na bażanty. Niewielka ilość startujących psów uwolniła pracę w terenie od niepotrzebnego pośpiechu i nerwowości, a gospodarze z KŁ „Wydra”, jak zwykle, stanęli na wysokości zadania. Jednym słowem, kolejne wspaniałe spotkanie w tym łowisku.

Zapraszam do oglądania zdjęć z imprezy, na których można między innymi zobaczyć piękną współpracę mojej Gapy z trójką pointerów z Helikarnasu, już po zakończeniu pracy konkursowej. Wspaniały obrazek stojącej w stójce Gapy i twardo sekundujących jej trzech pointerów, na pewno pozostanie długo w mojej pamięci.