Miot „H” ze Skolnitego w drodze do łowieckiej dorosłości

Miot „H” po Gapie (GAGA ze Skolnitego) i Takko Pottmes skończył już 8 miesiąc życia i wygląda na to, że szczeniaki całkiem nieźle wchodzą w łowieckie życie. Warto powiedzieć, że wszystkie trafiły w ręce myśliwych zainteresowanych polowaniem na drobną zwierzynę i mających po temu możliwości w swoich łowiskach. Nie mam jeszcze fotograficznej dokumentacji wszystkich szczeniaków ale myślę, że warto pokazać to, co już dostałem. Najwięcej obrazów Hery ale mam ją w domu więc nic w tym dziwnego. Na początek Hera w trakcie buszowania nad Pszczynką a potem z pierwszych wypadów na koguty.

Huba w akcji!

Wczoraj byłem z Gapą i Hamakiem na ostatnich kogutach w kole Kolegi Grzegorza, właściciela Hamaka. Poniżej garść zdjęć. Hamak poluje już omal jak stary wyżeł, choć z pewnością jeszcze sporo pracy przed nim i jego panem.

Hermes ze swoim przyrodnim bratem Gonzo (syn Flory i Utza) w czasie stójki do bażanta – dzisiejsze polowanie i zdjęcie z komórki. W dole, z obrożą Gonzo (w domu Rino), na górze Hermes (w domu Rocky).